Coraz częściej i coraz głośniej mówi się o planach na produkcję rebootu serialu „Darkwing Duck” (Dzielny Agent Kaczor/ Przygody agenta Kupra)! Byłby to kolejny powrót kultowej marki na Disney+, bo warto przypomnieć, że Chip i Dale będą bohaterami nowego serialu.


Serial powstał na fali popularności „Kaczych opowieści”. Akcja toczy się w mieście St. Cannar, gdzie władza jest w rękach przestępców, a policja jest wobec nich bezradna. Sytuację tą jest w stanie zmienić tajemniczy Darkwing Duck – zamaskowany, ubrany niczym Zorro nocny superbohater który dysponuje niezwykłym, sprzętem i nadzwyczajną sprawnością fizyczną. Początkowo tym bohaterem miał być Śmigacz McKwak z „Kaczych opowieści”. Jednak nie udało się to, natomiast występuje on w serialu jako pomocnik i pilot Robina.

Nie wiadomo, kim będą scenarzyści nowego serialu, ale producentami wykonawczymi mają zosta Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, i Alex McAtee z kanadyjskiej firmy Point Grey Pictures. W Polsce animacja z lat 90. nigdy nie została wyemitowana w całości. W 1994 roku w ramach cyklu Walt Disney Przedstawia pojawiło się 7 odcinków animacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here