Gérard Depardeiu to francuski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także producent, reżyser, restaurator, właściciel winnic i producent wina, który zapisał się między innymi rolą Obeliksa w aktorskiej wersji kultowego komiksu, już wkrótce stanie się bohaterem serialu animowanego!


„Depardieu seul le sait!” („Depardieu Only Knows!”) zostało ogłoszone jako nowy projekt przez francuskie studio Toon Factory, które wyprodukuje serial. Będzie to „szczera, zabawna, czasami poetycka” kreskówka przeznaczona dla widzów dorosłych. Depardieu będzie głównym bohaterem widowiska – wizualną stroną przedsięwzięcia zajmie się Mathieu Sapin, ilustrator, którego powieść graficzna „Gérard: Five Years with Depardieu” z 2017 roku stała się zapisem jego szczególnych relacji podróży z popularnym aktorem.

W serialu „Depardieu Only Knows!” będziemy chcieli przedstawić bezkompromisową wizję świata, tak jak widzi go Gérard. Będzie to obraz o nonkonformiście, buntowniku, który ujawni się ze swoją szczerością, swoimi cechami i wadami, swoim entuzjazmem i tęsknotami – deklaruje Thierry Berthier współwłaściciel firmy produkcyjnej Toon Factory. Projekt jest we wczesnej fazie realizacji. Całość zostanie pomyślana jako 52 krótkometrażowe epizody, z których każdy trwać będzie po około 3  minuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here