Czasem musisz spotkać zagubioną duszę, żeby odnaleźć własną… pytanie jednak, „Co w duszy gra”! Zobaczcie zwiastun najnowszej animacji ze studia Disney/Pixar od twórców „W głowie się nie mieści”. Zapowiada się wyjątkowe widowisko familijno-muzyczne.


Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.

„Co w duszy gra” w reżyserii zdobywcy Oscara Pete’a Doctera („W głowie się nie mieści”, „Odlot”) wejdzie do polskich kin 25 grudnia. Zainteresowani? W takim razie zobaczcie oficjalny zwiastun widowiska z polskim dubbingiem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here