Wydawnictwo SQN już na 30 września premierę książki Fraziera Moore’a, która jest poświęconą serialowi Family Guy. Kreskówka zadebiutowała w 1999 roku i cieszy się dziś statusem kultowej produkcji. Zaintrygowani? W takim razie zapraszamy za kulisy!


„Niewiele seriali ma szczęście utrzymywać się na antenie tak długo, aż scenarzyści umrą z przyczyn naturalnych. Do czasu publikacji tego wydania książki wyświetlono ponad 300 odcinków „Głowy rodziny” i nie zanosi się, aby serial miał zwolnić, zwłaszcza że odebraliśmy najprzeróżniejsze nagrody i doczekaliśmy się garści pozytywnych recenzji” – wyjaśnia we wstępie książki nie kto inny, a Seth MacFarlane, pomysłodawca bezkompromisowej kreskówki.

Czy jesteście ciekawi, co kryje się za kulisami najbardziej obraźliwego, obrazoburczego, obrażającego, ohydnego, uwłaczającego, obelżywego, aroganckiego, grubiańskiego, wulgarnego, prostackiego, obcesowego, nieprzyzwoitego serialu świata…? W takim razie warto zapoznać się z przedpremierowym fragmentem książki skupiającej się na fenomenie „Family Guya”!

Family Guy. Za kulisami to bogato ilustrowana i kolorowa przepustka za kulisy dzie­więciokrotnego zwycięzcy nagrody Emmy. Zapewnia ekskluzywny, jedyny w swoim rodzaju dostęp do miejsc, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla Setha McFarlane’a, Setha Greena, Mily Kunis, Alex Borstein czy Mike’a Henry’ego. Pozwa­la zobaczyć grafiki koncepcyjne i przeczytać notatki scenarzystów, wywiady z ekipą i mnóstwo opowieści o słynnych ulubieńcach światowej publiczności. Oto Peter, Lois, Meg, Chris, Stewie i Brian Griffinowie oraz Joe Swanson, Glenn Quagmire i Cleveland Brown – znani, uwielbiani, kochani, jedyni i niepowtarzalni!

Książka w przekładzie Bartosza Czartoryskiego ukaże się pod specjalnym patronatem PanAnimacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here