Człowiek i natura. Historia i fantastyka. Dobro i zło. A wszystko jako część „Sekretu wilczej gromady”, najnowszego filmu Tomma Moore’a, którego premiera nastąpi jeszcze w tym roku.


Oryginalny film animowany platformy streamingowej Apple TV jest opowieścią osadzoną w średniowiecznych czasach, w których żywa jest wiara w legendy i magię. Młoda łowczyni, Robyn Goodfellowe, wyrusza ze swoim ojcem do Irlandii, aby zgładzić ostatnią watahę wilków. Podczas eksploracji zakazanych ziem, już poza murami miasta, Robyn zaprzyjaźnia się z dziewczyną imieniem Mebh, członkinią tajemniczego plemienia, które podobno ma zdolność przemiany w wilki w nocy. Szukając zaginionej matki Mebh, Robyn odkrywa tajemnicę, która wciąga ją głębiej w zaczarowany świat wilczej gromady, ryzykując przemianę w to, co jej ojciec ma zniszczyć.

W obsadzie znajdują się Honor Kneafsey jako Robyn Goodfellowe, Sean Bean jako Bill Goodfellowe, Maria Doyle Kennedy  jako Moll Og MacTire, Eva Whittaker jako Mebh MacTire, Tommy Tiernan jako Sean Og, John Morton jako Stumpy Woodcutter i Jon Kenny jako Stringy Woodcutter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here