Każde pokolenie ma swoją opowieść. Opowieść o bohaterstwie i odwadze. Opowieść o dzielnym herosie, który w drodze po zwycięstwo pokonuje wszelkie przeciwności losu. Opowieść, która inspiruje, zachwyca, koi serce i rozpala wyobraźnię. Opowieść tak przejmującą, że porusza całe pokolenie… Taką opowieść można przeczytać innym razem.


Te książki są o młodym Kaczorze Donaldzie, jego przyjaciołach i bohaterach kultowych komiksów Disneya. Pełne inteligentnego  humoru i szalonych zwrotów akcji opowieści graficzne gwarantują 100% zabawy nie tylko fanom komiksów o Kaczorze Donaldzie! Nakładem HarperCollins Polska 17 czerwca br. do sprzedaży trafią trzy tytuły w serii: „Młody Kaczor Donald: Niefortunne przypadki młodej kaczki”, „Minnie i Daisy. Szpiegomania: Podwójny przekręt”oraz „Strachosfera: Koszmarna formuła”.

Cykl opowieści komiksowych to nic innego jak duża dawka kapitalnego, wysokiej klasy dowcipu, mnóstwo inteligentnych gagów, niespodziewane zwroty akcji, od których nie sposób się oderwać, prowadzą czytelnika od jednej zabawnej sytuacji do drugiej. Dodatkowo dwie historie w serii to opowieści graficzne z dreszczykiem dedykowane czytelnikom, którzy łatwo nie ulegają strachowi i mocnym emocjom. Wartka akcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Niefortunne przypadki młodej kaczki to pełna niewysilonego humoru, niebanalna opowieść o młodym Kaczorze Donaldzie i jego przyjaciołach we współczesnej rzeczywistości. Tego pomysłowego połączenia tradycyjnej narracji z komiksem nie da się przeczytać jednym tchem, bo trzeba sobie robić przerwy na głośny śmiech. W książce spotkamy wielu znajomych z Kaczogrodu i Myszogrodu, a autor często puszcza oko do kaczkofanów. Szczerze polecam także dwie pozostałe książki o naszych ulubionych disnejowskich bohaterach, zatytułowane Strachosfera: Koszmarna formuła oraz Szpiegomania: Podwójny przekręt. – zachwala Jacek Drewnowski, redaktor merytoryczny cyklu.
Twórca, redaktor i tłumacz, znawca świata Gwiezdnych Wojen i zawiłości Kaczogrodu. Od lat troszczy się o wyjątkowe i spójne przełożenie historii Kaczora Donalda na polski język i rzeczywistość.

Wszystkie trzy tytuły w serii: „Młody Kaczor Donald: Niefortunne przypadki młodej kaczki”, „Minnie i
Daisy. Szpiegomania: Podwójny przekręt” oraz „Strachosfera: Koszmarna formuła” wyróżniają świetne
ilustracje nawiązujące do stylu znanego fanom komiksów o Kaczorze Donaldzie, jego siostrzeńcach, czy
bohaterach Myszogrodu. Lektura opowieści komiksowych to prawdziwa uczta i gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie dla wszystkich niezależnie od wieku! Doskonała propozycja dla całej rodziny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here