„Bleach” powróci! Informowałem o tym całkiem niedawno w jednym z poprzednich wpisów. Teraz nadszedł czas na konkretne materiały.


Wiadomo już, że spin-off serialu „Bleach”, a więc „Burn the Witch”, otrzyma film anime (możliwe, że będzie to odcinek OVA), który zadebiutuje jeszcze jesienią tego roku. Za jego powstanie odpowiedzialne będzie studio Colorido. Zobaczcie zwiastun!

Dodatkowo okazało się, że Tite Kubo, autor mangi „Bleach”, pracuje nad nowym komiksem. Latem tego roku na rynku pojawi się tygodnik „Burn the Witch”, który będzie stanowić mangową wersję serialowego spin-offa. Zobaczymy, jak wygląda dzień z życia dwóch wiedźm pracujących w Zachodnim Oddziale Społeczeństwa Dusz zlokalizowanym w Odwróconym Londynie.

Jednak to nie wszystko. Bo ogłoszono, że już w 2021 roku powróci seria anime Bleach. Ekranizację otrzyma ostatni wątek fabularny z mangi, czyli „Tysiącletnia wojna”. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, to za realizację prawdopodobnie ponownie odpowiedzialne będzie studio Pierrot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here