Doczekaliśmy się nowej inkarnacji Kapitana Tsubasy, nadszedł też czas na Roberta Lewandowskiego, który będzie wiodącym bohaterem serialu animowanego „Kosmiczny wykop”.


Kosmiczny wykop to serial animowany TVN, którego głównym bohaterem jest kapitan naszej piłkarskiej kadry, Robert Lewandowski. Animacja zabierze nas do Galaktycznej Ligi, na kosmiczny mundial. Akcja rozgrywać się będzie na planecie Spaceball – między wymiarowej stolicy futbolu – trafia pewnego dnia Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na Ziemi. Gwiazda sportu otrzyma specjalne zadanie do wykonania – musi poprowadzić do zwycięstwa drużynę złożoną z bardzo nietypowych zawodników. Zadebiutował zwiastun produkcji.

Serial stanowi pracy TVN oraz Studio Orange Animation przy wykorzystaniu animowanego wizerunku Roberta Lewandowskiego. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, który wraz z producentem Pawłem Pewnym odpowiadają za sukces Włatców móch. Pierwszy sezon złożony z 26 odcinków zadebiutuje już we wrześniu na antenie TVN i Siódemki oraz w ofercie Playera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here