„Yabba dabba doo!” – z pewnością pamiętacie ten słynny okrzyk Freda Flinstona? Cóż, poczciwy jaskinowiec powrócił w zupełnie nowym widowisku!


Bo „Yabba…” to amerykański serial animowany wyprodukowany przez wytwórnię Warner Bros. Animation. Produkcja stanowi spin-off kultowych „Flintstonów” oraz Jaskiniątkach”, w którym opowiedziano nam o dzieciństwie Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble’a oraz o małego Dina.

Akcja „Yabba dabba doo” rozgrywa się w epoce kamienia łupanego i opowiada o perypetiach najlepszych przyjaciół – Pebbles i Bamm-Bamma, którzy mieszkaja w prehistorycznym Skalisku, wiodąc ze swoimi rodzinami spokojne życie. Flintstonowie i Rubble’owie nie wiedzą jednak, że ich dzieci uciekają do dzikiej krainy The Crags zamieszkałej przez dinozaury. W szalonych przygodach Pebbles i Bamm-Bamma towarzyszy im jak zawsze nieodłączny dinozaur Dino.

Premiera serialu odbyła się w Wielkiej Brytanii 3 lutego 2020 na brytyjskim Boomerang. W Polsce serial zadebiutował 29 lutego 2020 na antenie polskiego Boomeranga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here