Samuraj Jack, ikoniczny bohater ze świata animacji, którego ojcem jest niezastąpiony Genndy Tartakovsy, już wkrótce zyska nowe życie! Wszystko za sprawą gry „Samurai Jack: Battle Through Time”. W sieci pojawiał się oficjalny zwiastun – znamy też datę premiery!


Nad tytułem pracuje japońskie studio Soleil, które tworzą specjaliści odpowiedzialni między innymi za popularną serię Ninja Gaiden. Samurai Jack: Battle Through Time zapowiada się jako widowiskowa gra akcji, w której głosu postaciom mają udzielić ich serialowi odpowiednicy. My zaś będziemy mieć okazję do tego, aby przemierzyć bogate uniwersum – udać się w podróż tak w czasie, jak i przestrzeni – aby stanąć do walki ze złowrogim Aku.

Samuraj Jack debiutował w 2001 roku. To jeden z najważniejszych seriali animowany początku XXI wieku. Opowiadał historię tytułowego samuraja, który zostaje przez swojego wroga – złego czarnoksiężnika Aku – zesłany w przyszłość, do świata, gdzie Aku jest władcą. Aby wrócić do swoich czasów, Jack musi odnaleźć portal umożliwiający podróż w czasie i pokonać swego adwersarza. Znakiem rozpoznawczym serialu – poza wysmakowaną kolorystyką, charakterystyczną kreską oraz muzyką – jest przede wszystkim fakt, że kolejne odcinki są zmienne w poetyce, czerpiąc obficie z konkretnych tekstów kultury, żeby przywołać tylko Księgę dżungli czy Gwiezdne wojny. W wolnej chwili zapoznajcie się z zestawieniem najlepszych odcinków z kultowej serii.

Samurai Jack: Battle Through Time ma pojawić się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, oraz na komputery stacjonarne. Premiera już 21 sierpnia 2020 roku. Zobaczcie, czego możemy dowiedzieć się ze zwiastuna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here