Od pewnego czasu pojawiały się spekulacje mówiące o pracach nad wiedźmińską animacją, za której stworzenie odpowiedzialni byliby włodarze „Netflixa”. Teraz okazało się, że projekt jest już oficjalnie zapowiedziany!

Okazuje się, że na stronie Amerykańskiej Gildii Scenarzystów znaleźć można zakładkę o projekcie zatytułowanym The Witcher: Nightmare of the Wolf. Wiadomość, która zelektryzowała fanów została oficjalnie potwierdzona za sprawą twitterowego konta Netflixa.

Projekt zostanie oparty na serii książek Andrzeja Sapkowskiego. Scenariuszem zajmie się Beau DeMayo, który jest producentem serialu „Wiedźmin”, który był także odpowiedzialny za stworzenie linii fabularnej w trzecim odcinku serialu: Zdradziecki Księżyc. Trudno jest sobie wyobrazić, że do roli Geralta przewidziany będzie ktoś inny niż Henry Cavill, zwłaszcza że nad projektem czuwa Lauren Hissrich. Istnieje również szansa, że do realizacji projektu zostanie również włączony Tomasz Bagiński, jeden z naszych największych specjalistów od animacji komputerowej, autor cyberpunkowej animacji „The Rain”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here