W sieci pojawiła się oficjalna grafika serialu będącego prequelem kinowego przeboju „Gremliny rozrabiają”. W pierwszym sezonie otrzymamy 10 odcinków, których autorem jest Tze Chun („Gotham”). Widowisko powstanie dla nowej platformy WarnerMedia.

Animowany serial zatytułowany jako „Gremlins: Secrets of the Mogwai” będzie koncentrować się na ukazaniu dzieciństwa Mr. Winga, właściciela sklepu z oryginalnego filmu z 1984 roku, w którym po raz pierwszy poznaliśmy Gizmo i jego pobratymców.

Historię osadzono w latach 20. XX wieku w Szanghaju, gdy młody Sam Wing na swojej drodze spotkał stworka z plemienia Mogwai o imieniu Gizmo. Bohaterowie, wraz z dwójką przyjaciół przemierzać będą chińską prowincję, gdzie spotkają różne stwory i duchy wywodzące się z chińskiego folkloru. Ich celem będzie zjednoczenie Gizmo z członkami jego rodziny. Plany pokrzyżuje im jednak despotyczny przemysłowiec, który chce stworzyć armię groźnych Gremlinów… Ale to zaledwie część planów platformy WarnerMedia. Niedawno pisałem choćby o tym, że doczekamy się wielkiego powrotu kultowych „Animaniaków”! A być może szansę na drugie życie dostaną też „Flinstonowie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here