Zupełnie nowa, zwariowana wyprawa w nieznane, na którą już wkrótce zaprosi nas Pen Ward! Twórca niezapomnianej „Pory na Przygodę” oficjalnie realizuje nowy serial animowany. W sieci pojawiła się właśnie pierwsza grafika z nowej produkcji.

A przecież nie tak dawno temu informowałem o tym, że zwariowane widowiskowa Warda, czyli „Pora na Przygodę” trafi na platformę HBO Max. Znamy już zresztą zarys fabuły kilku odcinków specjalnych. O czym będzie zaś nowa opowieść? Zapowiada się surrealistycznie!

„The Midnight Gospel”, bo tak brzmi tytuł nowego serialu wspomnianego kreatora, będzie natomiast animowanym serialem dla dorosłych inspirowanym podcastem „Duncan Trussell Family Hour”. Widowisko skoncentrowane jest nieziemskich przygodach Clancy’ego, żyjącego statku kosmicznego, który – podróżując po multiwersach – przeprowadza wywiady z istotami odmiennych ras. Przedstawiciele różnych gatunków są zaś na wymarciu, stąd też może to być ostatnia rozmowa w ich kosmicznej egzystencji…

Duncan Trussell (autor podcastu, który zainspirował serial) jest zaangażowany w pracę przy serialu jako jeden z twórców, natomiast realizacją całości zajmie się studio Titmouse. Pierwszy sezon „The Midnight Gospel” zostanie złożony z ośmiu odcinków. Premiera w przyszłym (aktualizacja – 2020!) roku na Netflix. Tymczasem na platformie dostępny jest już nowy sezon „Ricka i Morty’ego”! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here