„He-Man” pozostaje nieśmiertelny! Niedawno pisałem o specjalnym – nieznanym odcinku kultowego serialu, a teraz okazuje się, że popkulturowa ikona lat 80. zostanie wykorzystana na potrzeby nowego serialu pomyślanego o platformie Netflix.
Seria zatytułowana „Masters of the Universe: Revelation” będzie rozgrywać się w świecie inspirowanym zabawkami Mattela i skupi się na niedokończonych wątkach serialu z lat 80. Osobą, która będzie nadzorować projekt jest Kevin Smith, który swego czasu chciał stworzyć niezwykłą historię animowaną o Supermanie. Zaintrygowani? Przeczytajcie sami.
*
Jestem niezwykle wdzięczny Mattel TV oraz przedstawicielom Netflixa za to, że powierzyli mi odkrywanie tajemnic Grayskull, jak i całego Wszechświata He-Mana – oświadczył Kevin Smith. – W „Masters of the Universe: Revelation” zaczynamy od momentu, w którym klasyczna opowieść została przerwana po to, aby przedstawić epicką opowieść o ostatecznej bitwie między He-Manem i Skeletorem.
 *

Za stworzenie animacji odpowiedzialne będzie studio Powerhouse Animation, które jest odpowiedzialne za realizację serialu „Castlevania” – jest co najmniej kilka powodów, aby warto zapoznać się z wampiryczną historią. Choć nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera nowego serialu z uniwersum He-Mana, to w internecie dostępny jest już plakat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here