Samobójcy powracają do akcji! Antyherosów DC mogliśmy swego czasu oglądać w widowisku „Batman: Atak na Arkham”, a już wkrótce grupa szalonych straceńców wystąpi w animowanym filmie „Suicide Squad: Hell to Play”!

suicide squad - hell to play

Film będzie opowieścią, w której tajna drużyna Amandy Waller (złożona z Deadshota, Bronze Tigera, Killer Frost, Captain Boomeranga, Harley Quinn oraz Copperheada) zostaje posłani, aby przejąć pewien mistyczny artefakt. Pechowo, przedmiot znajduje się na celowniku również innych złoczyńców. Swoje palce w intrydze macza też jeden z największych antagonistów DC, a więc Vandal Savage. W sieciowisku dostępny jest już zwiastun animacji, która dostała kategorię wiekową R!

W obsadzie znajdują się między innymi: Christian Slater (Deadshot), Billy Brown (Bronze Tiger), Liam McIntyre (Captain Boomerang), Kristin Bauer van Straten (Killer Frost), Gideon Emery (Copperhead), Tara Strong (Harley Quinn) oraz Vanessa Williams (Amanda Waller)… premiera zapowiedziana jest na tegoroczną wiosnę!

suicide squad - hell to play1

Natomiast dodatki do wydania DVD znajdziemy zapowiedź kolejnego filmu animowanego z uniwersum DC, a więc „The Death of Superman”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here