News utrzymany w wybitniej niebieskiej tonacji! A to dlatego, że oficjalnie zapowiedziano serialowy powrót Smerfów! Udostępniono już nawet pierwszą graficzkę koncepcyjną z przygotowywanego widowiska.

smerfy - nowy serial

Za realizację projektu odpowiedzialne będzie IMPS, które od 1984 posiada prawa do dorobku twórczego Peyo (właściwie – Pierre Culliford), belgijskiego autora komiksów, twórcy Smerfów. Wykonanie całości zajmie się firma Dupuis Audiovisuel. Nowy serial wyprodukowany zostanie w formie animacji komputerowej. Odcinki mają trwać około 13 minut. Póki co, nie znamy, niestety, nawet przybliżonej daty premiery, a to dlatego, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Najbardziej znany serial o niebieskich skrzatach to oczywiście amerykańsko-belgijska produkcja stworzona przez studio Hanna-Barbera dla stacji NBC. Pierwsza emisja nastąpiła już w latach 80. ubiegłego wieku! Nie tak dawno doczekaliśmy się natomiast kolejnego filmu animowanego oraz komiksów, które dostępne są również na polskim rynku.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here