Twórcy z wytwórni Toho zdradzili nie tylko tytuł filmu animowanego o Godzilli, ale również opis historii i nowe grafiki promujące! Premiera widowiska przewidywana jest na listopad – seans możliwy będzie na platformie Netflix.

godzilla5

Głównym bohaterem anime uczyniono Haruo, mężczyznę, który zamieszkuje na pokładzie międzygwiezdnego statku imigrantów Aratrum po tym, jak ludzkość przegrała walkę z kaiju i opuściła Ziemię. Rodzice Haruo zostali zabici przez Godzillę na jego oczach, kiedy chłopak miał  niespełna 4 lata. To właśnie od tamtej pory mężczyzna myśli tylko o powrocie na rodzinną planetę w celu zemsty na potworze. Podjęte zamierzenie udało się zrealizować, jednak okazało się, że po 20 tysiącach ziemskich lat (czasie, który astronautom zajęła podróż) Ziemia została całkowicie opanowana przez Godzillę.

Film „Godzilla: Monster Planet” (jap. „Godzilla: Kaiju Wakusei”) został opracowany przez studio Polygon Pictures, które stworzyło między innymi seriale anime „Rycerze Sidonii” oraz „Ajin”. Produkcją zajęło się Toho, które na swoim koncie ma ponad 20 filmów z Godzillą. Scenariusz napisał Gen Urobuchi („Psycho-Pass”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here