Nadszedł czas na kolejną grę w cyklu niezrealizowanych projektów, które z jakichś powodów „zaginęły w akcji”. Pisałem już na temat „Indiana Jones and the Iron Phoenix”, a teraz przyszła pora, aby rzucić okiem na tytuł  „Darth Maul: Origin Story”.

Tak naprawdę jest to tytuł roboczy, bo i o samej grze wiemy stosunkowo niewiele. Deweloperzy z Red Fly Studio pracowali nad historią w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, której głównym bohaterem miał być Darth Maul.

„Chcieliśmy pokazać drogę, którą przeszedł Maul zanim został Sithem.” – powiedział Dan Borth, założyciel studia. W roku 2014 serwis Game Informer opublikował nagranie przedstawiające rozgrywkę z anulowanego tytułu, wypowiedzi twórców pracujących przy tym projekcie, a po latach mamy okazję zobaczyć grafiki koncepcyjne z tego kosmicznego widowiska. W sieci dostępny jest też fragment rozgrywki!

Przy okazji warto dodać, że postać ucznia Imperatora powróciła do kanonu za sprawą serialu „Rebelianci” – oto i siedem głównych powodów, dla których warto zainteresować się historią Ezry. A czy doczekamy się mrocznej opowieści z wykorzystaniem poniższych grafik? Czas pokaże – oby, bo wyglądają cudownie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here