Długo, naprawdę długo, bo od 2013 roku musieliśmy czekać na drugi sezon anime „Atak Tytanów”. W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu!

atak1

Gdyby ktoś nie pamiętał/nie wiedział: „Atak Tytanów”, czyli świat, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez rasę humanoidalnych, kilkunastometrowych gigantów – Tytanów właśnie. Głównym bohaterem jest Eren, którego mieliśmy okazję poznać tuż przed atakiem bestii, w którym zginęła jego matka. Chłopak postanawił wstąpić do oddziałów walczących z olbrzymami… Całość jest adaptacją mangi pod tym samym tytułem autorstwa Hajime Isayamy. Widowiskowa akcja, elementy steampunku, trochę obyczajowej dramy (ale w zjadliwy ilościach) – było dobrze! Drugi sezon również zapowiada się konkretnie. Japońska premiera w kwietniu 2017 roku.

atak-tytanow3

Mało zapowiedzi? Być może już wkrótce doczekamy się aktorskiej superprodukcji na podstawie mangi. Okazuje się, że obecnie trwają negocjację w sprawie zakupu prawa do marki przez wytwórnię Warner Bros. David Heyman, czyli człowiek, który zajmował się całą serią filmów „Harry Potter, miałby być zostać producentem wykonawczym przedsięwzięcia. Oprócz tego warto dodać, że w 2015 roku swoją premierę miały też dwa japońskie filmy, które okazały się być popularne w Kraju Kwitnącej Wiśni – notując odpowiednio 3,25 oraz 2,1 miliarda jenów. Można przypuszczać, że Amerykanie znacząco wyśrubują ten wynik. A teraz wróćmy do meritum, czyli zapowiedzi drugiego sezonu „Ataku Tytanów”

https://www.youtube.com/watch?v=5pl75nXkOfg

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here