Czy wiecie, że po zakończeniu „Ultimate Spider-Man” na fanów Petera Parkera czekać będzie zupełnie nowy serial animowany produkowany przez Disney XD? Ano tak, już wiecie.

spider1

W zasadzie nie ma w tym nic szczególnie dziwnego, bo skoro Pajączek oficjalnie powrócił do kinowego uniwersum Marvela, to zmiany powinny nastąpić również w świecie animacji. I tak też na zastępstwo produkcji „Ultimate Spider-Man”, której emisja zakończy się w styczniu przyszłego roku, dostaniemy historię, za którą odpowiadać będzie między innymi Kevin Shinick („Robot Chicken”) oraz Philip Pignotti („Avengers Assemble”). Warto również dodać, że Dan Slott, autor niesamowitej serii komiksowej „The Superior: Spider-Man”, został producentem i konsultantem całego projektu.

spider-man1

Marc Buhaj, vice-prezydent, dyrektor programowy Disney  xD obiecuje świeże spojrzenie na kultowego bohatera. Czego nie ma zabraknąć?  Absurdalnych elementów komediowych, przejmującej historii i ponownej genezy Pajączka. Twórcy chcą również w całej historii ukazać sporo absurdalnego humoru. Spe. Naprawdę! Więc póki co zapewnienia, a na szczegóły – związane choćby z obsadą – trzeba jeszcze poczekać. Premiera w przyszłym roku. A przy okazji, warto dodać, że w planach będzie też animowana kinówka, pamiętacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here