Genndy Tartakovsky miał poprzestać na reżyserii dwóch części „Hotelu Transylvania”, teraz okazuje się jednak, że w świecie potworów czuje się wyjątkowo dobrze – w porozumieniu z Sony stworzy on trzecią część animacji!

genndy hotel

A przecież trzeba powiedzieć, że Genndy jest nieustannie rozchwytywany i zaangażowany w wiele projektów. To najbardziej znaczących należy przede wszystkim kontynuacja historia Samuraja Jacka. Nowy sezon ma zadebiutować już pod koniec roku na amerykańskim kanale Adult Swim. Fabuła skupia się na Jacku, samuraju, który podróżuje w czasie, by znaleźć drogę do domu i pokonać demona zwanego Aku. Can’t wait!

A „Hotel Transylvania”? Czarowna produkcja familijna, w której domostwo na peryferiach staje się miejscem, gdzie potwory mogą odpocząć od straszenia ludzkości… Tyle że pojawia się nieproszony gość, a później uczucie pomiędzy gatunkami – wampirem i człowiekiem. Pierwsza część była fantastyczna, drugą muszę jeszcze nadrobić. Tak czy owak – rekomenduję poznanie!

hotel transylvania!

W trzeciej części głosu użyczyć mają ponownie dotychczasowe gwiazdy, a więc Adam Sandler, Selena Gomez oraz Andy Samberg. Scenariusza napisał Michael McCullers („Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here