Zdaje się, że ktoś połakomił się na lasagnę… Garfield! No i producenci. Innymi słowy – już niedługo doczekamy się kolejnych filmów z rudym kocurem.

garfield

Wszystko za sprawą studia Alcon Entertainment, które zakupiło prawo do zrealizowania animowanego filmu o Garfieldzie. Krzepiąca wiadomość jest również taka, że Jim Davis, który jest twórcą tej (komiksowej!) postaci został producentem wykonawczym nowego projektu.

Póki co, nie wiadomo z czym to się będzie jeść, czyli jakie są szczegóły filmu. Danie ma być jednak bardzo sycące, jako że Alcon Entertainment chce stworzyć swoiste uniwersum Garfielda, raz na jakiś czas produkując kolejne animowane filmy z udziałem tego bohatera. Odpowiedzialni za to mają być John Cohen („Jak ukraść Księżyc”) i  Steven P. Wegner („Angry Birds Film”).

Puszysty, złośliwy, ale szalenie uroczy rudy koteł wielokrotnie pojawiał się już na wielkim, jak i dużym ekranie. Filmów telewizyjnych powstało bodajże 15, a oprócz tego 2 seriale telewizyjne „Garfield” oraz „Garfield i przyjaciele”. No i jeszcze kinówki łączące w sobie animację z aktorstwem. NO TO CZEKAMy! Źródełko wiadomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here