Jaką siłę może mieć jedno życzenie? O tym widzowie mogę przekonać się, oglądając film „Życzenie”, który jest już dostępny na platformie Disney+. Poznajcie oficjalne szczegóły i zapowiedź animacji!

Animowana komedia muzyczna Walt Disney Animation Studios „Życzenie” zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń.

Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – Gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i Gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas królowi Magnifiko.

Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?

W polskiej wersji językowej głównej bohaterce głosu użyczyła Urszula Rossowska. W produkcji usłyszymy również Grzegorza Małeckiego, Arkadiusza Jakubika, Annę Dereszowską i wielu innych. Za reżyserię tego wypełnionego magią i przygodami filmu odpowiadają: laureat Oscara – Chris Buck („Kraina lodu”, „Kraina lodu 2″) oraz Fawn Veerasunthorn („Raya i ostatni smok”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here