Czy chcecie zobaczyć najlepsze krótkometrażowe animacje z całego świata, które zostały nagrodzone na międzynarodowych festiwalach filmowych? Będzie to możliwe w ramach dziewiątej edycji festiwalu Anishort: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane, wydarzenia organizowanego przez Dyskusyjny Klub Filmowy DKF Politechnika oraz Anishort Festival!

Mieszanka różnych technik animacji, gatunków i historii. Międzynarodowe jury wybrało dla nas blok łącznie 16 najlepszych animacji z 8 krajów! Seans odbędzie się w czwartek, 29 lutego o godzinie 19:00 w budynku A-1 Politechnika Wrocławska, sala 329.

Każda osoba, która weźmie udział w pokazie, będzie miała okazję do zagłosowania na film, który najbardziej przypadnie jej do gustu. Każdy głos ma znaczenie, ponieważ wybrany film otrzyma trofeum festiwalu w kategorii „Nagroda widzów za najlepszy film”. Ponadto wspólnie wybierzemy nieoficjalne Grand Prix Wrocławia!


Wydarzenie będzie prowadzone w formule english friendly. Jeśli macie niepolsko języcznych znajomych, śmiało zabierzcie ich ze sobą!

Bilety w cenie 14 PLN dostępne pod poniższym linkiem: https://bit.ly/3wfYzX7

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here