Wspaniały świat Disneya to nie tylko animacje, które łączą pokolenia, ale również cudowne, ilustrowane książki dające radość i mądrość. Dzięki nim dzieci mogą poznać zasady językowe, sekrety liczb, dowiadując się również czegoś o emocjach. Poznajcie serię „1, 2, 3, czytasz ty!” od Wydawnictwa Olesiejuk.

Od płynnego czytania dzielą cię zaledwie trzy kroki. Czy wiesz, że gdy głoskujemy wyraz k-o-t, nasze uszy słyszą co innego, niż widzą oczy? Słyszą słowo: koty. Szybciej, prościej i skuteczniej jest czytać sylabami. Zapraszamy!

Przeczytajcie historyjkę o trojgu przyjaciół, którzy współpracując ze sobą, poradzą sobie z każdymi kłopotami. Udaje im się, bo mogą na siebie liczyć, bardzo siebie lubią, a do tego mogą się pochwalić niezwykłymi supermocami. Opowiastkę poprzedza krótkie wprowadzenie i przedstawienie postaci. Na końcu znajduje się zestaw zadań sprawdzających poziom rozumienia tekstu. Do książki dołączony został zestaw naklejek z bajkowymi bohaterami.

Seria 1, 2, 3, czytasz ty! to trzystopniowy program edukacyjny wspierający naukę czytania od prostych sylab otwartych po skomplikowane wyrazy. Każdą czytankę opracowała logopeda o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi zmagającymi się z trudnościami w nauce czytania. Książki są przyjazne osobom z dysleksją. Czytanki na pierwszym poziomie polecane są dzieciom, które znają już wszystkie litery alfabetu, a także umieją sylabizować wyrazy.

1, 2, 3, czytasz ty! to trzypoziomowy program wspierający naukę czytania. Teksty zapisywane są tutaj dużymi literami, słowa dzielone na sylaby, a trudne wyrazy zastępowane obrazkami.

Każda z książek opowiada o przygodach bohaterów znanych z animacji filmowych, rozpoznawalnych i lubianych przez dzieci – dzięki temu czas nauki może stać się też czasem zabawy. Przeczytajcie historyjkę o najnowszym wyścigu Złotego Tłoku.

Auta, unowocześnione o elementy świecące w ciemności, mierzą się z wyzwaniami, Na torze pojawią się najwięksi rywale – Zygzak McQeen i Jackson Sztorm. Zobaczcie, ile trzeba sprytu i odwagi, i jak dużo wsparcia przyjaciół, żeby wyścig nie skończył się przegraną.

Opowiastkę poprzedza krótkie wprowadzenie i przedstawienie postaci. Na końcu znajduje się zestaw zadań sprawdzających poziom rozumienia tekstu. Do książki dołączony został zestaw naklejek z bajkowymi bohaterami. Każdą czytankę opracowała logopeda o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi zmagającymi się z trudnościami w nauce czytania.

Książki są przyjazne osobom z dysleksją. Czytanki na drugim poziomie polecane są dzieciom, które znają litery, zmiękczenia i dwuznaki oraz umieją sylabizować wyrazy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here