Już we wrześniu 2022 roku do kin trafi animowany film „Kot w butach: Ostatnie życzenie”. To kontynuacja hitu „Kot w butach”, który był spin-offem cyklu „Shrek”. Zobaczcie oficjalny zwiastun, zdjęcie z produkcji, a także szczegóły fabuły. Co ciekawe, w planach jest również nowy film z uniwersum zielonego ogra.


Nowa historia bohatera znanego ze „Shreka”

Na zdjęciu promującym animację „Kot w butach: Ostatnie życzenie” widzimy głównego bohatera, któremu głosu użyczył Antonio Banderas. Partneruje mu Kitty Softpaws (Salma Hayek) oraz nową postać – Perro, któremu głosu użyczył Harvey Guillén znany z serialu „Co robimy w ukryciu”. Co wiemy na temat historii?

W nowej części Kota w butach główny bohater będzie musiał stanąć twarzą w twarz z konsekwencjami swojego awanturniczego życia. Okazuje się, że ze wszystkich dziewięciu kocich żyć pozostało mu już tylko jedno. Heros postanawia więc wyruszyć na wyprawę, by odnaleźć mityczne ostatnie życzenie. Liczy, że dzięki niemu odzyska utracone życia. Zobaczcie oficjalny zwiastun. Premiera zaplanowana jest na 23 września 2022 roku.

Przygody Kota w butach, a w planach również nowy Shrek!

Shrek doczekał się pełnometrażowych kontynuacji, krótkometrażowych edycji specjalnych – „Pada Shrek”, jak również spin-offów – „Kot w butach”. Co ciekawe, w świecie ogra i magicznych istot zrealizowano także musical – „Shrek The Musical”. W planach jest też nowy film z uniwersum. Dokładnie w styczniu 2020 roku, oficjalnie poinformowano o planach na nowe filmy. Podobno animatorzy zaangażowani w projekt rozpoczęli już przygotowania do realizacji filmu. Scenarzystą został Michael McCullers, znany z prac przy serii „Austin Powers”, ostatniej części „Hotelu Transylwania”, a także komedii „Dzieciak rządzi”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here