W marcu w telewizji Boomerang główną rolę odgrywają relacje: niezwykła przyjaźń Jasia Fasoli z Teddym czy szalona znajomość Toma i Jerry’ego. Marcowa ramówka jest wypełniona kreskówkami, które są pełne niespodzianek! W planie jest również emisja takich seriali jak m. in.: „Alice i Lewis”, „Pat i świat” czy „Mocny Mike”.


„TOM I JERRY SHOW”

Premiera 5 sezonu w poniedziałek 1 marca o 16:00.

Kot Tom nigdy nie osiada na laurach i wciąż wymyśla nowe pułapki, aby schwytać chytrą mysz – Jerry’ego. Najnowsza odsłona przygód tego duetu w „Tom i Jerry Show” pozwala kolejnym pokoleniom widzów poznać kultowych bohaterów. Szaroniebieski kot nie ma łatwego zadania – cwana myszka zawsze go przechytrza i nie daje się złapać! W dodatku na podwórzu rządzi duży buldog Spike, który nie pała sympatią do kota. W jednym z odcinków Podjadek chce nauczyć się grać w piłkę nożną, a Tom odkrywa tajemniczą miotłę wiedźmy, którą wykorzystuje do niecnych psot.

Emisja codziennie od 16:00.

„PRZYJACIELE BOOMERANGA”

Premiera w sobotę 20 marca o 12:00.

Kultowy „Jaś Fasola” powraca w specjalnym cyklu „Przyjaciele Boomeranga”! Kto jest najlepszym kumplem Jasia? Miś Teddy, którego Fasola zabiera na wiele wypraw. Przykładowo, w marcowym maratonie wybiorą się razem w rejs do ciepłych krajów. Główny bohater postawi sobie także za punkt honoru znalezienie idealnego kubka dla misia. W innym odcinku Jaś spróbuje też nakręcić swój horror. Przypilnuje również rybki, broniąc jej przed łakomym kociakiem. Dzięki zabawnemu maratonowi, najmłodsi widzowie mogą cieszyć się przygodami kultowej postaci, odkrywać moc przyjaźni i opieki, którą Jaś otacza Teddy’ego!

Emisja w soboty i niedziele od 12:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here