Zew przygody, detektywistyczne śledztwo, dorastanie i przyjaźń – „Szpiegomania. Podwójny przekręt. Opowieść komiksowa” to kolejna historia z kultowymi bohaterami animacji Disneya, dzięki której na nowo można odkryć magię niezapomnianych historii.


Bohaterki Disneya na tropie!

Myszka Minnie i kaczka Daisy rozpoczynają właśnie studia na Uniwersytecie Kalisoty! Wkrótce okaże się, że nowe otoczenie, obiecujące znajomości i ekscytujące perspektywy związane z nauką to dopiero początek wyzwań, przed którymi staną przyjaciółki. Czy Minnie dowie się, co takiego ukrywa Daisy? Jak się zakończy tajemnicza misja, w którą zaangażują się dziewczyny? Kto okaże się czarnym charakterem?

Dzieje się w tej opowieści niemało, jest wybuchowo, popkulturowo, dowcipnie! I cóż powiedzieć? Powieść graficzna dedykowana jest przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają historie z dreszczykiem! Zaskakujące zwroty akcji, humor i kapitalne ilustracje, które nawiązują stylem do kultowych komiksów Disneya, to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here