Niektóre historie bywają naprawdę frywolne, zabarwione dozą miłosnych pragnień… bardzo słodkie, czasami wręcz pikantne! Taka może być właśnie serialowa „Sweet Paprika”. Poznajcie pikantne szczegóły!

W sieci udostępniono grafiki z powstającej serialowej animowanej adaptacji komiksu dla dorosłych „Sweet Paprika” Mirki Andolfo. Okazuje się, że projekt wyreżyseruje Gabriele Pennacchiolo („Miłość, śmierć i roboty”), a produkcją zajmie się firma Wild Sheep Content (USA) oraz Arancia Studio & Grey Ladder Productions (Włochy). Włoska artystka opracowała historię o niezrealizowanych marzeniach, dzikich fantazjach, skrywanych pragnieniach i erotycznym napięciu. Uczuciowa relacja pomiędzy Papriką a Dillem umiejscowiona jest w świecie podobnym do naszego, choć akurat w tej rzeczywistości ludzie przypominają anioły i demony… Komiks określa się mianem niecodziennej hybrydy „Seksu w Wielkim Mieście” i „Diabła ubiera się u Prady”, w którym mocno podkreślono feministyczny wymiar całości.
„Erik (Barmack, przedstawiciel WSC – przypis red.) jest pionierem w tworzeniu historii na skalę globalną” – powiedziała Andolfo. „To zaszczyt współpracować z nim przy „Słodkiej papryce”. „Mirka posiada nieczęstą zdolność do tego, aby oczarowywać czytelników na całym świecie, dlatego nie mógłbym być bardziej podekscytowany, postaram się przenieść ducha komiksowej opowieści do ekranu – deklaruje z kolei Erick Barma”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here