Ależ fantastyczne wiadomości! Okazuje się, że po „Animaniakach” Steven Spielberg zamierza odświeżyć kolejny kultowy serial animowany. Tym razem będą to „Przygody Animków”. Znamy pierwsze szczegóły kreskówki.


Reboot/sequel będzie nosił tytuł „Tiny Toons Looniversity”. W nowym serialu Animki zostaną studentami uczęszczającymi na Acme Looniversity. Tam nawiążą trwające całe życie przyjaźnie i pod kierownictwem najsłynniejszych postaci Looney Tunes nauczą się, jak być dobrymi postaciami animowanymi.

„Animki to inteligentne, zabawne i bezczelne postacie, które odcisnęły wyjątkowo silne wrażenie na dzieciństwie tak wielu. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Warner Bros. Animation, HBO Max i Cartoon Network, aby na nowo przedstawić „Animki” dedykowane dla nowych widzów. Wiemy, że fani oryginalnego serialu będą równie podekscytowani na ten powrót” – deklarują włodarze Amblin Entertainment.

Serial wyprodukują Warner Bros. Animation I Amblin Television, W przygotowaniu są od razu dwa sezony. „Tiny Toons Looniversity” powstaje na zlecenie HBO Max i Cartoon Network. Tymczasem zobaczcie zwiastun nowych „Animaniaków” oraz fragmenty kreskówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here