Nie tak dawno temu, na ceremonii otwarcia gamescom, mieliśmy okazję, aby zobaczyć pierwszy odcinek serialu „World of Warcraft Afterlives”, który jest wprowadzeniem graczy w historię „Shadowlands”.


Blizzard słynie ze swoich krótkich animowanych filmów wprowadzających do gier, które mogliśmy podziwiać w takich tytułach jak World of Warcraft, Hearthstone czy Overwatch. Teraz, w ramach nowej serii, poznamy wydarzenia z nadchodzącego rozszerzenia do popularnego MMO. W pierwszym epizodzie ukazano pośmiertne losy Uthera. To jedna z ikonicznych postaci świata „Warcrafta”, pierwszy paladyn należący do Srebrnej Dłoni, który poprowadził swój zakon do walki przeciw Hordzie podczas Drugiej Wojny. Podczas Trzeciej Wojny Uther został zdradzony przez swego umiłowanego ucznia, Księcia Arthasa, gdy bronił urny z prochami ojca Arthasa, Króla Terenasa.

„World of Warcraft Shadowlands” na światowym rynku zadebiutuje już 27 października. W międzyczasie warto pamiętać, że trwają przymiarki do animowanej wersji „Diablo”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here