Koci świat potrafi być naprawdę intrygujący. Zwłaszcza gdy ukazany jest w orientalnej stylistyce Bliskiego Wschodu… Zobaczcie zapowiedź niezwykłego widowiska „Catsaway”!


Abu Zabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także emiratu o tej samej nazwie. I to właśnie w mieście szejków, w którym znajduje się największy w kraju meczet – Sheikh Zayed, a także najbardziej luksusowy hotel na świecie Emirates Palace, rozgrywać się będzie akcja filmu wyreżyserowanego przez Fadela AlMuhairiego. „Chciałem opowiedzieć o swoim dzieciństwie, które przeżyłem w ukochanym mieście Abu Zabi. Historia ukazana jest z perspektywy ulicznych kotów. Akcja filmu rozgrywa się na początku 2000 roku, kiedy to istniało jeszcze wiele zabytkowych budowli, choćby Fontanna Wulkanu, które zniknęły wraz z rozwojem miasta ”- deklaruje filmowiec.Film będzie mrożącą krew w żyłach przygodą pełną niespodzianek, które czekają na koty w najmniej prawdopodobnych miejscach”. – dodaje AlMuhairi.

Reżyserią fantastycznego zwiastuna zajął się Marcin Karolewski, polski twórca zawodowo związany z międzynarodowym studiem Juice. Rodzimy artysta odpowiada też między innymi za opracowanie storyboardów i projektów postaci. Zaintrygowani? Zobaczcie zwiastun widowiska!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here