Okazuje się, że nieśmiertelna ikona stylu rockabilly, a także pionierka modelingu pin-up, Bettie Page, będzie główną postacią nowego serialu „Everyone Loves Bettie Page”! Zapowiada się wysmakowane widowisko!


Akcja serialowej opowieści będzie się rozgrywać w latach 50. ubiegłego wieku w USA, a bohaterką widowiska zostanie niejaka panna Page, nieśmiała pracownica biurową zatrudniona w redakcji magazynu o modzie. To jednak proza życia. Po godzinach, wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Page próbuje zrealizować najbardziej szalone pomysły… I tak też niewiasta bierze na przykład udział w sesjach zdjęciowych w stylistyce pin-up, które następnie stają się ekskluzywnymi materiałami w czasopismach… choć, jak się możecie domyślać, to dopiero początek perypetii z podwójnego życia panny Page! Przedstawiciele wytwórni Gas Money Pictures ogłosiłi, że podpisali już niezbędne umowy, które pozwolą na produkcję widowiska, a obecnie trwają prace nad szkicami scenariuszy, jak i wyborem obsady.

Bettie Mae Page to nieśmiertelna ikona stylu pin-up. W ciągu dnia pracowała jako sekretarka, wieczorami szkoliła się w aktorstwie. Frywolne zdjęcia Bettie trafiały do wczesnych numerów Playboya, a w 1955 roku została okrzyknięta mianem Miss Pin-Up.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here