Czy wiecie, że gra „Indivisible” już wkrótce doczeka się swojej serialowej wersji? Okazuje się, że nad adaptacją pieczę sprawować będą scenarzyści Meg LeFauve („W głowie się nie mieści”) oraz Jonathan Fernandez („Rob the Mob”).


Adaptacje gier na język kina animowanego to coraz częstsze zjawisko, czego dowodem choćby fenomenalna „Castlevania”. O czym będzie zaś nowa produkcja? „Indivisible” to gra z gatunku RPG. Jej bohaterką jest Ajna, odważna dziewczyna z buntowniczym duchem. Kiedy wroga armia puszcza z dymem jej wioskę i zabija ojca, w dziewczynie budzi się tajemnicza moc. Ajna wyrusza w podróż, by poznać sekret swoich nowych zdolności oraz się zemścić.

Warto dopowiedzieć, żeeFauve zdobyła nominację do Oscara za scenariusz „W głowie się nie mieści”, ale pracowała również przy takich tytułach jak „Dobry dinozaur” i „Kapitan Marvel”. Z kolei w filmowym portfolio Fernandeza oprócz filmu „Rob the Mob” znajduje się m.in. serial „Star Trek: Enterprise”. Swoją drogą, czekacie na nową kreskówką osadzoną w tym fantastyczno-naukowym świecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here