Wciąż nie do końca jasna jest przyszłość animowanego uniwersum „Gwiezdnych wojen”. W planach jest kilka różnych projektów, choćby kontynuacja „Rebeliantów”. Ahsoka Tano, ikoniczna postać, która pojawiła się po raz pierwszy w serialu animowanym „Wojny klonów”, już wkrótce zyska również aktorskie oblicze!


Wielokrotnie spekulowano o tym, kto może wcielić się w kultową bohaterkę. Wreszcie otrzymaliśmy konkretną informację. Rosario Dawson, amerykańska aktorka, którą znamy choćby za sprawą filmu „Sin City: Miasto grzechu” czy „Grindhouse: Deathproof” przeobrazi się w Ahsokę na potrzeby drugiego sezonu serialu „Mandalorian”! Znakomity casting.

Ahsoka Tano została urodzona w 36 BBY na Shili, rodzinnej planecie Togrutan. Odkryta przez mistrza Jedi, Plo Koona. W młodym wieku została zabrana do Świątyni Jedi, a gdy rozgorzały Wojny klonów, w wieku czternastu lat, została przydzielona do Anakina Skywalkera. Częściowo było to spowodowane trwającymi wokół Wojnami klonów, a częściowo dlatego, że Yoda pragnął, by „nauczyła” swojego mistrza – Anakina Skywalkera – większego poczucia odpowiedzialnośc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here