Plotki, przypuszczenia, domysły… a teraz oficjalne potwierdzenie informacji! Studio Dreamworks oficjalnie ogłosiło rozpoczęcie prac nad nową częścią „Shreka”!


Podobno animatorzy zaangażowani w projekt rozpoczęli już przygotowania do realizacji filmu. Scenarzystą został Michael McCullers, znany z prac przy serii „Austin Powers”, ostatniej części „Hotelu Transylwania”, a także komedii „Dzieciak rządzi”. Wiadomo też, że nowa odsłona „Shreka” nie będzie kolejnym sequelem, ale rebootem. Co w związku z tym? Najprawdopodobniej zmieni się styl oraz charakter animacji, zostaną również wprowadzone nowe wątki fabularne.

Do tej pory miłośnicy zielonego ogra mogli oglądać go w filmach: „Shrek” (2001), „Shrek 2” (2004), „Shrek Trzeci” (2007) oraz „Shrek Forever” (2010). Co jakiś czas pojawiały się również okazjonalne krótkometrażówki, a więc „Pada Shrek” (2007) oraz „Shrek ma wielkie oczy” (2010). Swojego solowego widowiska doczekał się również „Kot w butach” (2011). Nowy, choć tak naprawdę stary Shrek w kinach pojawić się ma w 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here