„Pora na Przygodę” to jedna z najpiękniejszych i zarazem najdziwniejszych kreskówek w historii telewizji. I choć emisja widowiska Cartoon Network zakończyła się oficjalnie w tamtym roku, to wszytko wskazuje na to, że przygoda trwać będzie nadal!

Okazuje się, że włodarze HBO Max chcą reaktywować markę. A wszystko za sprawą czterech odcinków specjalnych, w których powrócą kultowi już dziś bohaterowie. Między innymi Królewna Balonowa, wampirzyca Marcelina, a także – rzecz jasna – Jake i Finn.

W entuzjastyczny sposób o reaktywacji serialu wypowiedział się Rob Sorcher, członek zarządu z zarządu Cartoon Network: „Pora na przygodę! stanowi przełomowy serial, który jest kreatywnym placem zabaw dla utalentowanych twórców. Produkcja „Adventure Time: Distant Lands” realizowana z myślą o platformie HBO Max, pozwoli naszemu studio ponownie odkrywać tajemnice zapisany w ukochanym świecie, w dodatku w zupełnie nowym formacie.”

Wiadomo już, że telewizyjny projekt „Adventure Time: Distant Lands” będzie złożony z czterech odcinków specjalnych, z których każdy trwać będzie godzinę. Premiera pierwszych epizodów nastąpi już w 2020 roku. O czym będą to opowieści?

  • odcinek 1BMOKiedy w najbardziej odległych zakątkach galaktyki dochodzi do przerażającej katastrofy kosmicznej, na pomoc można wezwać tylko jednego bohatera i prawdopodobnie nie jest to BMO. Tyle tylko, że tym razem… to właśnie on!
  • odcinek 2ObsidianMarcelina oraz Królewna Balonowa udają się w podróż do imponującego Szklanego Królestwa, żeby zapobiec katastrofie, która może wywołać wielki wstrząs. Jednocześnie zanurzają się w swojej burzliwej przeszłości.
  • odcinek 3Wizard CityMiętówka zaczyna edukację w School Wizard, stając się kolejnym niedoświadczonym uczniem. Pewnego razu spadają na niego zasadne podejrzenia, po tym, jak w kampusie dochodzi do niecodziennych wydarzeń. Czy uda mu się opanować mistyczną sztukę na czas, żeby udowodnić swoją niewinność?
  • odcinek 4Together AgainFinn i Jake spotykają się raz jeszce, aby raz jeszcze odkryć braterską więź i rozpocząć najważniejszą przygodę w swoim życiu.

„Pora na przygodę!” to amerykański serial animowany stworzony przez Pendletona Warda. Serial opowiada o przygodach chłopca Finna oraz jego przyjaciela i przybranego brata Jake’a, magicznego psa potrafiącego dowolnie zmieniać swój kształt i rozmiar. Mieszkają oni w kolorowej i pełnej magii Krainie Ooo, leżącej na postapokaliptycznej Ziemi. Podczas swoich przygód przyjaciele często spotykają innych bohaterów, na przykład Królewnę Balonową, Lodowego Króla lub wampirzycę Marcelinę oraz najróżniejsze potwory i fantastyczne istoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here