W 2020 roku znów wkroczymy do „Parku Jurajskiego”! Studio DreamWorks Animation łączy siły z Netflixem, aby wyprodukować zupełnie nowe widowisko.

Tym razem dostaniemy animowany serial „Jurassic World: Camp Cretaceous”, którego akcja będzie rozgrywać się w tym samym czasie, co filmowa opowieść „Jurassic World”. Autorami serialu są Scott Kreamer („Pinky Malinky”) i Lane Lueras („Kung Fu Panda: The Paws of Destiny”). Jednym z głównych producentów jest Steven Spielberg. Znamy już oficjalny opis fabuły! W sieci ukazała się również grafika promująca.

Fabuła serialu „Jurassic World: Camp Cretaceous” skupia się na grupie sześciorga nastolatków, którzy zostali wybrani do przeżycia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia – spędzenia czasu w nowym obozie przygodowym naprzeciwko Isla Nublar. Kiedy jednak dinozaury zaczynają siać spustoszenie na całej wyspie, obozowicze są zdani sami na siebie. Nie mogąc dotrzeć do świata zewnętrznego, będą musieli nawiązać przyjaźnie z obcymi ludźmi, jeśli zamierzają przeżyć…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here