Genndy Tartakovsky, twórca „Atomówek” czy „Laboratorium Dextera” wypowiedział się o szansach na zrealizowanie pełnometrażowego filmu poświęconego postaci „Samuraja Jacka”. Kultowy animator chciałby, aby taki projekt faktycznie powstał.

mondo_samuraijack3

W ostatnim wywiadzie dla ComicBook.com Tartakovsky stwierdził, że nie wyklucza możliwości wyreżyserowania solowego, pełnometrażowego filmu o Jacku. Ba, Amerykanin zastanawiał się nad takim widowiskiem, które według niego mogłoby zostać zrealizowane z wykorzystaniem CG. Twórca kultowego serialu rozpisanego na pięć sezonów przyznał, że taki film mógłby powstać, ale chyba nie w najbliższym czasie. Rysownik i scenarzysta uważa, iż – póki co – odyseja Jacka jest zakończona, a on sam chciałby skoncentrować się nad zupełnie innym projektem.

Słowa Tartakovsky’ego nie powinny być traktowane jednak jako ostateczne i decydujące. Wszak… jakiś czas temu doczekaliśmy się serialowej kontynuacji przygód „Samuraja Jacka” na Netflixie, a mitologia samuraja jest przecież rozbudowywana na przykład za sprawą komiksów. A czy doczekamy się nowego filmu? Czas pokaże!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here