Mroczny Rycerz oraz Harley znowu w akcji! Właśnie zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Batman and Harley Quinn”. Za produkcję odpowiada Bruce Timm. Co ciekawe, w tym roku przypada okrągła 25. rocznica ukazania się serialu animowanego „Batman: The  Animated Series”, kultowej kreskówki, w której zadebiutowała postać Harley Quinn. Więcej o nowym filmie pisałem tutaj.  Jest już zwiastun oraz grafika promocyjna! A poniżej data premiery oraz opis widowiska.

Znamy też oficjalny opis fabuły, który brzmi… Poison Ivy oraz Jason Woodrue (a.k.a. The Floronic Man) zaczynają ekologiczną misję – chcąc uratować świat, przy okazji ryzykują przetrwaniem ludzkości… Batman i Nightwing zostają zmuszeni, aby zlecić Harley Quinn złapanie Poison Ivy, jej najlepszą przyjaciółkę i częstą wspólniczkę w przestępstwach. Okazuje się jednak, że cierpliwość Mrocznego Rycerza wystawiona jest na wielką próbę przez nieprzewidywalną i niegodną zaufania Harley podczas długiej podróży… W efekcie dostaniemy ekscytującą mieszankę akcji, przygody i humoru, której żaden fan Batmana wcześniej nie doświadczył.

Głównym postaciom głów użyczą: Kevin Conroy (Batman), Melissa Rauch (Harley Quinn), Loren Lester (Nightwing) oraz Paget Brewster (Poison Ivy). Animacja będzie dostępna w wersji cyfrowej od 15 sierpnia, natomiast do sprzedaży w USA na Blu-ray i DVD trafi 29 sierpnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here