Przerażający spektakl zbrodni zmrozi krew w ludzkich, ale także marionetkowych żyłach. A wszystko za sprawą „The Happytime Murders”, nowego filmu kryminalnego osadzonego w świecie muppetów! Za reżyserię kryminału odpowiadać będzie Brian Henson, syn legendarnego Jima Hensona, twórcy lalek, które po raz pierwszy pojawiły się w słynnej „Ulicy Sezamkowej”.

The Happytime Murders1

Akcja filmu „The Happytime Murders” odbywać się będzie w rzeczywistości, w której ludzie oraz muppety żyją obok siebie. Głównym bohater opowieści uczyniono prywatnego detektywa, eks-glina Phil, który wpadnie na trop seryjnego mordercy. Kryminalista jako ofiary upodobał sobie członków obsady niegdyś popularnego show „The Happytime Gang”. Historia robi się wyjątkowo gęsta, gdy ginie dawna miłość Phila – wtedy to on staje się bowiem głównym podejrzanym w sprawie. Uciekając przed organami ścigania, detektyw zrobi wszystko, aby odnaleźć prawdziwego sprawę zbrodni.

The Happytime Murders2

Za realizację widowiska, które prawdopodobnie otrzyma modną obecnie kategorię wiekową R, odpowiada wytwórnia STXfilms. Do obsady filmu dołączyła właśnie Melissa McCarthy, jakiś czas temu udział w projekcie negocjował Jamie Foxx.  Mówi się, że w spektaklu wystąpi również Katherine Heigl. Scenariusz popełnił natomiast Todd Berger („Kung Fu Panda 2”). Póki co – trzeba uzbroić się w cierpliwość, jako że nie znamy chociażby przybliżonej daty premiery. Pozostaje rozkoszować się grafikami koncepcyjnymi zwiastującymi nader interesujące widowisko!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here