Zwariowane dziewczę o imieniu Harley Quinn już wkrótce będzie mieć do wystąpienia w filmie animowanym z Mrocznym Rycerzem! Pojawiły się pierwsze szczegóły na temat „Batman and Harley Quinn”.

batman and harley quinn

Produkcja realizowana przez Bruce’a Timma koncentrować się będzie na przedstawieniu współpracy nietypowego trio – Batmana, Nightwinga oraz Harley. Misja, którą będą musieli wykonać wiąże się z niebezpieczeństwem zainicjowanym przez Poison Ivy. Istotnym elementem układanki ma być również Swamp Thing.

batman and harley quinn1

Nie ma zaskoczenia odnośnie tego, kto użyczy głosu Batmanowi – będzie to niezastąpiony Kevin Conroy. Z kolei w Nightwinga wcieli się Loren Lester znany z tej roli w kreskówce „Batman: The Animated Series”, a także „The New Baman Adventures”. Natomiast interpretacją pokręconej osobowości Harley tym razem zajmie się… Melissa Rauch, która najlepiej znana jest z serialu komediowego „Teoria wielkiego podrywu”. Zaintrygowani? No to znakomicie! Spójrzcie zatem na pierwsze, nieoficjalne fragmenty animacji! Premiera latem tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here