Szef, szefuńcio, czyli… Pan Bobas! Ponoć mamy dziś Międzynarodowy Dzień Szefa, dlatego też wytwórnia DreamWorks i studio 20th Century Fox opublikowały pierwszą zapowiedź filmu „The Boss Baby”.

baby-boss

Wydaje mi się, że akurat ta animacja zdecydowanie ma potencjał na to, aby poruszyć nowy temat w nieco schematycznym kinie familijnym. Podobnie jak zrobiono to „W głowie się nie mieści„. Jak? Choćby w zobrazowaniu trudnego okresu dorastania. No bo dla siedmioletniego Tima, świat wywraca się do góry nogami, gdy okazuje się, że rodzice zmajstrowali młodszego braciszka. Co więcej, okazuje się, że brzdąc jest nieco wygadany (prawie jak Stevie Griffin), a na świecie istnieje, który zagraża bezpieczeństwu ludzkości…

W obsadzie dubbingu znajdują się: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow i Miles Bakshi. Za kamerą stanął zaś Tom McGrath, natomiast scenariusz został stworzony przez Michaela McCullersa na podstawie obrazkowej książki Marli Frazee. „The Boss Baby” zadebiutuje w kinach 31 marca 2017 roku. Pojawił się też polski zwiastun:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here