Moda na retro trwa w najlepsze! Podczas trwającego właśnie nowojorskiego Comic-Conu ogłoszono, że powstanie nowy film animowany, sequel „Batman: Return of The Caped Crusader”!

two-face

Taką rewelacją podzielił się William Shatner aka Kapitan Kirk, który zdradził, że w nadchodzącej produkcji wcieli się w Two-Face’a. To znaczy – użyczy mu głosu. Równocześnie poznaliśmy tytuł filmu i otrzymaliśmy zapewnienie, że w „Batman vs. Two-Face” głos Mrocznego Rycerza należeć będzie do Adama Westa.

shatner-two-face

Two Face w przeciwieństwie do Jokera, Catwoman czy Pingwina nie brał udziału w serialowym show z 1966 roku, więc historia sporządzona piórem Harlana Ellisona będzie oryginalnym tworem. Kiedy premiera? Ano 1 listopada przyszłego roku!

1 KOMENTARZ

  1. Two Face oryginalnie miał być w serialu i miał być prezenterem telewizji, któremu wybuch w studiu miał uszkodzić twarz. Podobno jeszcze Two-Face’a miał grać Clint Eatwood (jak dla mnie – strzał w dziesiątkę!). Jednak sam materiał uznany zbyt drastyczny na tak lajtowy serial, no i resztę znamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here