Harley, najbardziej urocza wariatka w świecie DC oraz Lobo – stary Ważniak, już niedługo doczekają się wspólnych przygód. Jakich? I czego spróbuje panna Quinn?

harley1

Amanda Conner i Jimmy Palmiotti, autorzy nowych serii komiksowych Harley Quinn oraz Harley Quinn’s Little Black Book z DC Rebirth zdradzili troszkę informacji na temat tego, co konkretnie dzieje się z ukochaną Jokera.

harley-joker

A zmiany dotyczą choćby… punkowej fryzury. Irokez to część przebrania, dzięki któremu Harley ma szansę rozwikłać sprawę kradzieży samochodów pocztowych. Tyle że zamiast działać subtelnie, będąc schowaną w cieniu…decyduje się założyć punkową kapelę. Co zrozumiałe – metoda jest wariacka.

harley2

Historia rozpisana w Harley Quinn (zeszyty 5-7) jest wynikiem nostalgii twórców do czasów swojej młodości. Podobne uczucie towarzyszy zresztą bohaterce, która wśród skradzionych rzeczy znajduje kilka nietypowych rzeczy – wskazówek prowadzących ją do Jokera. W komiksie zdecydowano się pokazać jedno z pierwszych spotkań pomiędzy kochankami w Arkham.

Conner i Palmiotti powiedzieli, że – jak to zwykle bywa – historia jest szalona, wymyka się kontroli twórców, a także cenzurze… no, oby! Ponoć wspomnienia o Jokerze mają prowadzić do nowej, interesującej historii. Bo wiadomo – od miłości można zwariować.

Jest jeszcze Harley’s Little Black Book, do którego rękę przyłoży legendarny rysownik Neal Adams. Tutaj także będzie się działo – Harley i nawiązanie do słynnego pojedynku Muhammada Aliego  z Supermanem? Tak ma być w zeszycie numer 5, który jest już dostępny do zakupienia.

lobo-harley

No i pojawia się Ważniak, czyli Lobo, którego do życia przy pomocy rysunków raz jeszcze powoła Simon Bisley. Para kryminalistów uda się gdzie? Ano w kosmos! Wszystko dlatego, że Harley nie mogła powstrzymać się przed naciśnięciem świecącego, czerwonego guziczka…

Ponoć nieziemska przygoda ma być taka jak telewizyjne show „Naked and Afraid”, gdzie para obcych sobie ludzi stawia czoło wyzwaniom – bez jedzenia, bez ubrań, w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. A jeśli w dodatku ma się nierówno pod sufitem, no to cóż, może być różnie! Zainteresowani? Zapowiada się wariacko! Odsyłam zatem do DC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here