Narazie jest enigmatycznie. Tajemniczo. Ale i obiecująco! Adam West oraz Burt Ward, gwiazdy kampowego serialu „Batman” z lat 60., zapowiadają wspólny projekt. Cóż to będzie?

batman 66

Podczas imprezy MegaCon, West zelektryzował publiczność, gdy powiedział, że… (ekhm, przechodzimy na angielski z akcentem): „Well, I have a gag order…However… No no, me and Burt have been working on a new project that’s just gonna knock your socks off, and believe me, it’s our Batman and Robin„. No i cóż to może być?

adam west burt ward

Komiks? Serial? Film osadzony w uniwersum DC i Warner Bros.? A może przewodnik kulinarny? Starczy sucharów. Najpewniej będzie to animacja, zwłaszcza, że Panowie anonsowali już projekt w tamtym roku. West i Ward (w ogóle te nazwiska pasują do jakiegoś westernu) mieliby użyczyć głosu Batmanowi i Robinowi. W jakiej wersji? Czyżby stylistycznie odwołującej się do lat 60.? Póki co – nie wiadomo. Swoją drogą… to intro! Nanana…

Warto przy okazji nadmienić, że aktorzy mieli już okazję pracować w ramach sztuki animowanej. Wszystko za sprawą serialu „The New Adventures of Batman” z 1977 roku. O tejże produkcji przyjdzie jeszcze kiedyś szerzej napisać!

Trudno przypuszczać, żeby nowa animacja doczekała się wielkiej premiery. To jednak historia dla koneserów, tak więc bardziej prawdopodobne, iż całość pojawi się przede wszystkim w ramach wydania DVD, tudzież emisji internetowej. Batman z Wami – trzymam rękę na pulsie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here