Premiera „Zabójczego żartu”, a więc w jednej z najbardziej oczekiwanych animacji dla fanów komiksów superbohaterskich zbliża się wielkimi krokami. Bruce Timm podgrzewa zaś atmosferę nowymi informacjami na temat roli Batgirl!

batgirl1

Okazuje się, że postaci Batgirl poświęcony zostanie specjalny wątek fabularny, dzięki czemu widzowie będą mogli ją lepiej poznać, a także porównać do Batmana – cech wspólnych, ale także różnicujących herosów. Bruce Timm zaznacza, że zależało mu na tym, aby postać, w którą wciela się Barbara Gordon zyskała szczególną sympatię widzów, co biorąc pod uwagę wydarzenia z komiksowego pierwowzoru, będzie dodatkową wartością budowanej dramaturgii.

batjok

Timm już wcześniej nadmieniał, że scenariusz bazujący na podstawie komiksu Alana Moore’a oraz Briana Bollanda został rozbudowany o nowe sceny, ze względu na to, iż materiał wyjściowy był zwyczajnie za krótki na pełnometrażowy obraz. W animacji głosu użyczają między innymi Kevin Conroy jako Batman oraz Mark Hamill jako Joker. Reżyseruje Sam Liu („Bogowie i potwory”), a premiera 2 sierpnia tego roku! Poniżej zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=DDj4zGFf4F8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here