Co prawda prawo ekranizacji filmów aktorskich o Pajączku należy obecnie do Marvel Studios (premiera „Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 6 lipca 2017 roku), to nic nie stoi na przeszkodzie, aby Spidey zaprezentował się w świecie animacji. Taki pomysł ma Sony.

miles

Według Hollywood Reporter Sony zamierza zaadaptować przygody Milesa Moralesa, czarnoskórego Spider-Mana, który na łamach komiksu pojawił się w zeszycie „Ultimate Fallout #4) (Sierpień 2011). Póki co są to wiadomości niepotwierdzone, jednak taki scenariusz jest możliwy – Morales nie jest bowiem związany w żaden sposób z Kinowym Uniwersum Marvela.

lord miller

Pełnometrażowa animacja o Spider-Manie jest przygotowywana na rok 2018. Warto przy okazji dodać, że za sterami producenckimi stoją Phil Lord oraz Christopher Miller.Panowie należą do wyjątkowo kreatywnych twórców, którzy odpowiadają między innymi za hitową animację „LEGO: Przygoda”, a obecnie pracują nad solowym filmem poświęconym postaci Hana Solo (w roli młodego awanturnika wystąpi Alden Ehrenreich, premiera  w maju 2018).

spider-man2

No, a teraz „Spider-Man”! Słówko wyjaśnienia na temat Morales – jegomość został nowym Spider-Manem, kiedy to Peter Parker został zabity przez Zielonego Goblina. Akcja komiksów z Milesem działa się w tak zwanym świecie „Ultimate”, a więc w alternatywnej rzeczywistości uniwersum Marvela.  Co tam u niego obecnie? Pająk raczy wiedzieć. Nie czytałem. Ale obejrzałbym z chęcią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here